Historie

Naše firma vznikla na začátku roku 2001. Hlavním cílem byl prodej zemědělské techniky v zastoupení firmy TOKO a provádění služeb zemědělskou technikou. Naše firma se usídlila v pronajatých prostorách společnosti Agrom Třebnouševes. Zaměření prodeje bylo především na stroje na dopravu a manipulaci vyráběné firmou JCB, tedy traktory Fastrac a teleskopické manipulátory, dále na stroje na sklizeň pícnin vyráběné firmami Fella a Krone. Služby jsme v prvním roce zaměřili především na setí cukrovky a kukuřice, lisování slámy do velkých hranatých balíků včetně svozu a sklizeň cukrovky taženými sklízeči se zásobníkem TIM. Sklizeň cukrovky se bohužel v konkurenci rozjíždějících se Holmerů příliš neosvědčilo, takže v dalších letech jsme se místo toho zaměřili na sklizeň pícnin.

Obchod se poměrně rychle rozvíjel a my jsme naši činnost v roce 2003 rozšířili i o servis. S rozvojem služeb a přibývající technikou  i s rozvojem servisu a přibývajícími opravami nám vyčleněné prostory v Agromu začaly být malé, bylo nutné hledat nové místo, kde bychom mohli všechny naše činnosti lépe propojit a dále rozvíjet.

V roce 2006 se nám podařilo koupit zchátralý statek Miletínek mezi obcemi Červená Třemešná a Vidoň. Po dlouhých přípravách jsme v roce 2007 začali s důkladnou rekonstrukcí nejdříve hlavní budovy s kancelářemi, sklady a zázemím pro zaměstnance. V průběhu roku 2008 se nám podařilo začít i s rekonstrukcí stodoly, ze které vznikly garáže a servisní dílna. Na konci roku 2009 pak proběhla kolaudace a na přelomu let 2009 a 2010 pak stěhování servisu a skladů. Od roku 2011 je na Miletínek komplet přestěhována celá firma.

V průběhu rekonstrukce a budování nového sídla se chod firmy nezastavil, naopak, k dosavadní činnosti jsme od roku 2009 začali obchodovat  s lisovanou biomasou pro energetické účely. Rozvoj této činnosti byl sice velmi pomalý a rozhodně ne bez problémů, přesto se ale podařilo i tuto činnost nastartovat a od roku 2012 již funguje velmi dobře.

V obchodní činnosti i nadále spolupracujeme především s firmou TOKO v oblasti prodeje dopravní a manipulační techniky JCB a ARCUSIN, začali jsme také spolupráci s firmou VOBOSYSTÉM v oblasti strojů na sklizeň pícnin KRONE.

Servis i nadále provádíme na všech námi dodaných strojích všech značek, které jsme prodávali a prodáváme, tedy JCB, KRONE, FLIEGL, FELLA, ARCUSIN, EINBOCK, RAUCH, MATERMACC a další.

Služby se také stále snažíme rozvíjet. Pokračujeme v setí cukrovky a kukuřice, provádíme sklizeň pícnin všeho druhu a všemi možnými způsoby od sekání, přes obracení, shrnování  a sběr, až po manipulaci na jámě. Ve spolupráci s kolegy můžeme sklízet i do vaků. Hlavní činností služeb je ale především lisování a svoz hranatých balíků a obchod s biomasou především ve spolupráci s EC Kutná Hora.

Kontaktujte nás

Hátle s.r.o.

Červená Třemešná 56

Hořice 508 01

 

mob: +420 608 484 836

tel/fax: 493 696 606

josef.hatle@tiscali.czOdesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Pro odeslání klikněte na druhé tlačítko:

Webové stránky vytvořil Acceler